Zestaw bidetta punktowy z przyłączem kątowym i słuchawką. (1)

Zestaw bidetta punktowy z przyłączem kątowym i słuchawką.

Niezastąpiony zestaw przy każdej misce WC.
ładowanie
289,00
 PLN
za
szt.
Producent: DEANTE
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot.
  •  

Zestaw Bidetta w eleganckim błyszczącym chromie wyposażony jest w praktyczną słuchawkę CoolOut, która nie nagrzewa się od gorącej wody oraz w wąż z systemem Anti-twist, nieskręcający się podczas użytkowania.
Montujemy ją w sąsiedztwie miski WC dla osób, które nie mają w łazience miejsca na montaż bidetu. Wyposażona w przycisk start-stop przydaje się również podczas innych prac porządkowych, umożliwia bowiem napełnienie wysokich naczyń wodą.

Montaż podtynkowy, doprowadzenie wody zmieszanej, lub zimnej - jedno podejście wody do zaworu.

Słuchawka Cool-out

Innowacyjna konstrukcja zastosowana w słuchawce sprawia, że pomimo przepływu bardzo gorącej wody, rączka słuchawki nie nagrzewa się. Element wewnętrzny izoluje ciepło, chroniąc przed ewentualnymi oparzeniami skóry i podnosząc wygodę użytkowania. Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny.

System Anti-twist
 
Anti-twist to system, który zapobiega skręcaniu się końcówki węża w podczas jego używania, co znacznie wpływa na komfort kąpieli. Zapomnij o konieczności rozplątywania go za każdym razem i stracie czasu. Poza tym, system Anti-twist zwiększa trwałość i niezawodność produktu.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl