"> ');
Bateria bidetowa podtynkowa Arnika ze słuchawką typu bidetta  (1)

Bateria bidetowa podtynkowa Arnika ze słuchawką typu bidetta

Bateria podtynkowa bidetowa lepsza niż bidet. Sprawdź.
ładowanie
389,00
 PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 2-4 dni
  • Kod EAN: 5908212075869
  • Numer katalogowy : BQA_034M
  • Wydrukuj kartę
Producent: DEANTE
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot.
  •  

Zestaw Bidetta w eleganckim błyszczącym chromie wyposażony jest w praktyczną słuchawkę CoolOut, która nie nagrzewa się od gorącej wody oraz w wąż z systemem Anti-twist, nieskręcający się podczas użytkowania.
Montujemy ją w sąsiedztwie miski WC dla osób, które nie mają w łazience miejsca na montaż bidetu. Wyposażona w przycisk start-stop przydaje się również podczas innych prac porządkowych, umożliwia bowiem napełnienie wysokich naczyń wodą.

Montaż podtynkowy, bateria z mieszaczem - dwa podejścia wody do baterii - zimna i ciepła.
Bateria wyposażona w zawory zwrotne, dzięki czemu zmieszana woda nie cofa się do instalacji

 
Zawory zwrotne zapewniają prawidłowe działanie armatury, a w bateriach termostatycznych zapobiegają również mieszaniu się wody w instalacji.
Klasa przepływu Z (4-9 l/min) pozwala na zredukowanie zużycia wody

 
Klasa przepływu Z informuje, że w ciągu minuty przez baterię przepływa od 4-9 litrów wody. Strumień jest zarazem komfortowy w użytkowaniu, gdyż zadbaliśmy o jego doskonałe napowietrzenie. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie skupia się uwagę na ekologiczną i ekonomiczną odpowiedzialność – czyli także w Twoim domu!


Słuchawka Cool-out

Innowacyjna konstrukcja zastosowana w słuchawce sprawia, że pomimo przepływu bardzo gorącej wody, rączka słuchawki nie nagrzewa się. Element wewnętrzny izoluje ciepło, chroniąc przed ewentualnymi oparzeniami skóry i podnosząc wygodę użytkowania. Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny.

System Anti-twist
 
Anti-twist to system, który zapobiega skręcaniu się końcówki węża w podczas jego używania, co znacznie wpływa na komfort kąpieli. Zapomnij o konieczności rozplątywania go za każdym razem i stracie czasu. Poza tym, system Anti-twist zwiększa trwałość i niezawodność produktu.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl